Про нас

Вітаємо Вас на сайті «Етнографія», покликаному доступно і просто відповісти на питання, пов’язані з народною культурою українців. Якою має бути вишиванка? Як колядувати на Різдво? Яким був побут селянської родини? Що їли наші предки? Як раніше виховували дітей? Про все це можна дізнатись на нашому порталі.

Наші статті пишуть досвідчені фахівці — етнологи, фольклористи, етномузикологи, — співробітники Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т. Рильського Національної академії наук України.

Наша мета — поширювати правдиву інформацію про українські звичаї та традиції. Ми прагнемо вийти за межі суворої академічної науки й писати про те, що дійсно викликає інтерес у сучасної людини. Ми не прикрашаємо факти та не насаджуємо міфи, а розповідаємо про життя українців так, як це було насправді. Тільки тут Ви зможете побачити унікальні архівні фото- та відеоматеріали, послухати фахові коментарі найкращих українських науковців.

Матеріали ресурсу стосуються всієї України — від Львова до Донецька, від Києва до Криму. Ми покажемо Вам регіональні особливості українських традицій та їх спільну основу, схожість і відмінність з нашими західними та східними сусідами.

Сайт «Етнографія» розрахований на широке коло читачів: школярів, вчителів, студентів, викладачів, краєзнавців та всіх небайдужих до народної культури.

Контакти

Якщо у Вас виникли запитання, просимо писати їх на mail@ethnography.org.ua

Поспілкуватись з авторами статей Ви можете в Інституті мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім. М.Т. Рильського Національної академії наук України.

Інститут знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Грушевського 4, 4 поверх
Телефон приймальні: (044) 278-34-54